apva    Kuriam

2023 m. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje įstaigoje Zarasų ligoninėje įgyvendintas projektas „Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas Zarasų ligoninėje”. Saulės elektrinės įrengimas ant Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės stogo įgyvendintas siekiant sutaupyti elektros energijos kaštus, o sutaupytos lėšos galėtų būti skiriamos tiesioginei veiklai ir paslaugų kokybės gerinimui. Įrengus naują saulės fotovoltinę elektrinę būtų užtikrinami aplinkosauginiai reikalavimai, sumažėtų neigiamas poveikis aplinkai.

Projektas finansuotas pagal klimato kaitos programos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo) panaudojimas valstybės, savivaldybių, tradicinių religinių bendruomenių, religinių bendrijų ar centrų elektros energijos poreikiams“. Įgyvendinant projektą ant įstaigos pastato, esančio Vilniaus g. 1B, stogo sumontuota 79,65 KWh galios saulės elektrinė.

Projekto įgyvendinimo trukmė mėnesiais: 18

Bendra projekto vertė 84061.19 €

Projekto pradžia 2022-10-18

Projekto pabaiga 2023-09-28

stendas

Pirtys

Informuojame, kad nuo 2023 m. spalio 16 d. pradeda veikti Baseino ir pirčių kompleksas

Baseino ir pirčių komplekso veikimo metu sudarytos palankios sąlygos įsigyti lankytojų abonementus ar dovanų kuponus.
Ligoninės kompleksas dirba kiekvieną dieną nuo 11 iki 22 valandos.

baseinas