Neseniai, organizuojant Gedimino Legionas Gedimino Legionas | savanoriai su kolege Vaiva Jankienė dirbome mobiliame šeimos gydytojo kabinete Ukrainoje. Važinėjome miesteliuose, kurie buvo okupuoti, juose iki šiol nėra nuolatos dirbančių medikų.

Trumpas interviu apie mūsų misiją: https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/is-bucos-grize-medikai-daugelis-pacientu-ribiniai-ateidavo-ir-jauni-zmones-tiesiog-paklaike-n1177778?fbclid=IwAR0TJT493v5ypCaOe7oe4RI-AmcQUFHA2Oku7OcL8PT_cehM3D__AjSQ7Gk

Greitu metu vėl vyksime tęsti darbus ir pradėti naujus.

Turime prašymą. Efektyvesniam darbui, reikia CRB ir bendro šlapimo tyrimo (BŠT) aparatų siekiant atlikti nors ir paprastus, bet informatyvius tyrimus vietoje. Tai tikrai padėtų diagnostikai ir tolimesniam gydymui. Įrangą ir reagentus nusivežtume patys, po darbo paliktume vietoje dirbantiems medikams ir vėliau dirbsiančioms Lietuvių medikų komandoms.

Įrangos kaina:

  1.  Bendram šlapimo tyrimui atlikti aparato (URI-TEX) kaina 621,94 Eur su PVM21%
  2. CRB aparato (i-Chroma II) kaina 2.011,02 Eur su PVM21%
  3. Reagentų kaina:
    • CRP pakuotės (25 vnt) kaina: 40 Eur + PVM.
    • Šlapimo juostelių pakuotės (100 vnt.) kaina : 13 Eur + PVM.

Tikslas- 4000 eurų, tai turėtų užtikrinti darbą bent pusmečiui. Tai nei daug nei mažai. Jei visi mano draugai sumestų po 10 euriukų, kaip ir nebūtų problemos.

Garantuoju, kad tai reikalinga ir bus teisingai panaudota.

Reikalo laikas svarbus, būtų idealu turėti įrangą savaitės bėgyje.

Ačiū į priekį visiems prisidėsiantiems!

 

Asociacija Gedimino legionas
Įmonės kodas 305712360
Banko sąskaita
LT637300010167054844
AB „Swedbank“
Paskirtis: BST ir CRB.

 

2022 08 03

 

 GYDYTOJŲ REZIDENTŲ DĖMESIUI!!!
Zarasų ligoninė mielai sutiktų dalyvauti sveikatos apsaugos ministerijos projekte „Specialistų pritraukimas sveikatos netolygumams mažinti“ , todėl kviečiame gydytojus rezidentus, studijuojančius ne valstybės finansuojamose vietose ir norinčius atgauti už studijas sumokėtus pinigus kreiptis į įstaigos administraciją el. p. [email protected]
PAGRINDINIAI REIKALAVIMAI:
Tai turi būti pirmosios specialisto rezidentūros studijos;
Studijų pradžia turi būti ne ankstesnė nei 2014 m.;
Studijų pabaiga turi būti ne vėlesnė kaip 2023 m.

Tariame didelį ir nuoširdų AČIŪ Zarasų ROTARY klubo prezidentui ir nariams, už mūsų medikams, atkakliai kovojusiems su COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), padovanotus du kvietimus į paramos koncertą „Atkaklumas: galimybės atsiranda ieškant“.

Jūsų parodytas dėmesys yra stipri motyvacija mūsų kolektyvui, kuriam,  šis pandemijos laikotarpis, tapo dideliu iššūkiu ir išbandymu.

 

Antradienį, minint Medicinos darbuotojų dieną, Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės medikai pasidžiaugė Jiems skirtais sveikinimo žodžiais ir padėkomis už kilnų, kartu labai sudėtingą, sunkų tiek fiziškai, tiek psichologiškai, bet labai reikalingą darbą. Šia proga, bendrosios praktikos slaugytojai Reginai Vietrinienei buvo įteiktas Sveikatos apsaugos ministro apdovanojimas „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.

Pasveikinti medikų Medicinos darbuotojų dienos proga į Zarasų ligoninę atvyko Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir mero patarėjas Vilhelminas Kuzmickas. Mero padėkos raštai įteikti Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus gydytojai Rūtai Šeikienei už sąžiningą darbą, atsidavimą savo profesijai, atjautą bei dėmesingą bendravimą su pacientais, Covid-19 skyriaus gydytojui Skirmantui Krunkaičiui už profesionalų požiūrį, pasiaukojimą ir drąsą suteikiant pagalbą užklupusios pandemijos metu susirgusiems pacientams, Priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus gydytojai Viktorijai Krunkaitienei už operatyvumą, profesinį solidarumą, didelį atsakomybės ir pareigingumo jausmą, vyresniosioms slaugytojoms- slaugos administratorėms Rūtai Vaitkevičienei bei Vandai Jazgevičienei už aktyvų, ilgametį ir nepriekaištingą darbą.

Didžiausias Jūsų darbo įvertinimas yra pacientas, kuris palieka įstaigą laimingas, tokių pacientų Jums ir linkime Jūsų nelengvoje, nesibaigiančioje kasdienybėje.

20210427 092007

v. krunkaitienė

 

20210427 114600

PIRTYS

Informuojame, kad vasaros sezono metu Baseino ir pirčių kompleksas nedirbs

PACIENTŲ DĖMESIUI!!!

Pacientų lankymas: 

I-V nuo 16:00 iki 18:00
VI-VII nuo 11:00 iki 14:00 ir nuo 17:00 iki 19:00

Lankymo trukmė ne daugiau kaip 15 min.

LANKYTOJAI PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIĄ ASMENS APSAUGOS PRIEMONĘ IR LAIKYTIS KITŲ INFEKCIJOS KONTROLĖS REIKALAVIMŲ.