LANKYTOJŲ IR PACIENTUI DĖMESIUI!!!

PAGAL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. KOVO 14 D. NUTARIMĄ NR. 207 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO“  SIEKIANT UŽKIRSTI KELIĄ KORONAVIRUSO  (COVID-19) PLITIMUI, VŠĮ ZARASŲ LIGONINĖ, SAUGODAMA JŪSŲ ARTIMŲJŲ (GYDOMŲ LIGONINĖJE) SVEIKATĄ, GRIEŽTINA  KARANTINO SĄLYGAS:

• DRAUDŽIAMAS LIGONIŲ LANKYMAS;
  • Į PRIĖMIMO – SKUBIOS PAGALBOS SKYRIŲ BUS ĮLEIDŽIAMI TIK LIGONIAI, BE  LYDINČIŲ ASMENŲ. PRAŠYTUME ARTIMUOSIUS PALAUKTI LAUKE AR MAŠINOJE;
  • ATIDEDAMOS PLANINĖS KONSULTACIJOS, DIAGNOSTINĖS, PROFILAKTINĖS IR GYDOMOSIOS PASLAUGOS, IŠSKYRUS PAGALBĄ IR PASLAUGAS, KURIŲ NESUTEIKUS PACIENTUI ATSIRASTŲ POREIKIS BŪTINĄJAI MEDICINOS PAGALBAI ARBA REIKŠMINGAI PABLOGĖTŲ PACIENTO BŪKLĖ;
  • ATIDEDAMOS AMBULATORINĖS MEDICININĖS REABILITACIJOS PASLAUGOS.

PRIMENAME, KAD ASMENIS, ATVYKUSIUS IŠ BET KURIOS UŽSIENO ŠALIES AR KONTAKTAVUSIUS SU ATVYKUSIAIS, SUKARŠČIAVUS AR ATSIRADUS KITIEMS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ SIMPTOMAMS, PRAŠOME SKAMBINTI TELEFONO NUMERIU 112, KUR JUMS BUS SUTEIKTA IŠSAMI INFORMACIJA.

TIKIMĖS SAVITARPIO SUPRATINGUMO!

PIRTYS

Informuojame, kad baseino ir pirčių kompleksas pradeda darbą nuo 2022 m. spalio 1 d.

PACIENTŲ DĖMESIUI!!!

Pacientų lankymas:

I-V nuo 16:00 iki 18:00
VI-VII nuo 11:00 iki 14:00 ir nuo 17:00 iki 19:00

Lankymo trukmė ne daugiau kaip 15 min.

LANKYTOJAI PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIĄ ASMENS APSAUGOS PRIEMONĘ IR LAIKYTIS KITŲ INFEKCIJOS KONTROLĖS REIKALAVIMŲ.