DĖMESIO!!!

ANONIMINĖ GYDYTOJO PSICHIATRO KONSULTACIJA

Nuo šiol VšĮ Zarasų ligoninėje teikiame anoniminę psichiatro paslaugą, kai neatskleidžiama gydomo asmens tapatybė,  už konsultaciją reikės susimokėti. Konsultacijos kaina- 18,80 Eur. Konsultuoja gydytoja psichiatrė Rūta Šeikienė.

Ligos, kuriomis sergantis ne jaunesnis kaip 16 m. pacientas, turi teisę į asmens sveikatos priežiūros paslaugas, neatskleidžiant asmens tapatybės:

• Priklausomybės nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų sutrikimo grupės: ūmios intoksikacijos, žalingo vartojimo, priklausomybės sindromo ir abstinencijos būklės;
  • Įpročių ir potraukių sutrikimai;
  • Nuotaikos (afektiniai) sutrikimai: lengvos depresijos epizodas;
  • Nuotaikos (afektiniai) sutrikimai: vidutinio sunkumo depresijos epizodas;
  • Pasikartojantis depresinis sutrikimas, lengvos depresijos epizodas;
  • Pasikartojantis depresinis sutrikimas, vidutinio sunkumo depresijos epizodas;
  • Neuroziniai, stresiniai ir somatoforminiai sutrikimai;
  • Elgesio sindromai, susiję su fiziologiniais sutrikimais ir somatiniais veiksniais;

Į gydymo įstaigą anoniminei konsultacijai atvykęs pacientas turi pateikti savo asmens duomenis patvirtinančius dokumentus, tačiau visi duomenys yra koduojami. Apie jūsų buvimą ligoninėje Sodrai nėra pranešama.

Registruotis anoniminėm psichiatro konsultacijoms galima pasiskambinus numeriu 8 385 54570.

PIRTYS

Informuojame, kad baseino ir pirčių kompleksas pradeda darbą nuo 2022 m. spalio 1 d.

PACIENTŲ DĖMESIUI!!!

Pacientų lankymas:

I-V nuo 16:00 iki 18:00
VI-VII nuo 11:00 iki 14:00 ir nuo 17:00 iki 19:00

Lankymo trukmė ne daugiau kaip 15 min.

LANKYTOJAI PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIĄ ASMENS APSAUGOS PRIEMONĘ IR LAIKYTIS KITŲ INFEKCIJOS KONTROLĖS REIKALAVIMŲ.